Wiosenna Droga Krzyżowa


Pogoda dzisiaj była taka, że nie miałbym nic przeciwko temu żeby wyłożyć się na cały dzień pod jakąś skałą z zimnym piwem pod ręką i patrzeć jak inni się męczą. Niestety, zaczęła się wiosna i znowu trzeba łoić.

Loża VIP pod skałą

Loża VIP pod skałą

Ewa wybrała na dzisiaj Chochołowe Skały, które zdecydowanie nie należą do moich ulubionych, ale muszę uczciwie przyznać, że dopóki grzeje słońce, a na drzewach nie ma jeszcze liści, rejon ten jest dużo przyjemniejszy.

Przez zimę się zapuściłem strasznie i brak treningów skutkował niestety poceniem się na IV drodze – Lewa Droga Krzyżowa. Przy pierwszych dwóch wpinkach tak się męczyłem, że bałem się, że przy drodze będę mógł sobie postawić co najwyżej RP. Na szczęście dalej jakoś poszło i dalej po schodach do stanowiska.

Nadmienię tutaj, że swój debiut w asekuracji po szybkim przeszkoleniu zaliczył Grzesiek… chyba był bardziej zdenerwowany trzymaniem liny na dole, niż ja kilka/kilkanaście metrów powyżej:)

Grzesiek rusza z kopyta nawet na kacu i po szybkim szlugu

Grzesiek rusza z kopyta nawet na kacu i po szybkim szlugu

Ewa i jej Droga Krzyżowa

Ewa i jej Droga Krzyżowa

Później Grzesiek z Ewą wędkowali kombinacje start z Prawej Drogi Krzyżowej, wyjście Lewą Drogą Krzyżową, albo coś w ten deseń. Trzy godziny z małym dzieckiem pod skałą zaowocowały udanym przetestowaniem u mnie uprzęży, a u Grześka i Ewy kapci. Zrobiliśmy po jednym wyciągu, następnym razem trochę lepiej musimy się zorganizować to może uda się zrobić po dwa;)

Posted on 03/04/2016, in Wspin and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Autora najbardziej cieszą komentarze...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: