Góry dzieci

Dzieci rządzą w górach

Jakieś doświadczenie w chodzeniu po górach z dzieckiem już zdobyłem, chyba nawet większe niż we wspinaczce, czy górach wysokich, więc podzielę się z Wami doświadczeniem, spostrzeżeniami i pomysłami.

Żeby łatwiej było odnaleźć to co potrzeba, przypiszę wpisy do odpowiednich kategorii:

  • Góry z maluchem – tutaj na razie będzie chyba najwięcej wpisów dotyczących planowania trasy, niezbędnych rzeczy, jedzenia, przewijania, itd. Jako malucha rozumiem dziecko, które podróżuje głównie w nosidle, lub wózku.
  • Góry z małym turystą – już biega na swoich nóżkach, ale wsparcie rodziców/opiekunów przy wycieczkach jest wymagane, czyli okres który w zależności od stopnia zaangażowania może trwać kilka- kilkanaście lat. Tak na prawdę można tutaj podpiąć każdy rodzinny wypad
  • Trasy dla maluchów i małych turystów – miejsca które sami odwiedziliśmy, mam nadzieję, że znajdziecie tutaj pomysły na wycieczki i nie traficie na przykre niespodzianki.
  • Oprócz tego zachęcam do przesyłania swoich pomysłów, rad i przejść, aby inni mogli korzystać na naszym doświadczeniu. Piszcie na gmleczko1985@gmail.com

Autora najbardziej cieszą komentarze...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: